China FGB Spherical Plain Bearings GE20ES-2RS 20*35*16*12mm - China Supplier
China FGB Spherical Plain Bearings GE20ES-2RS 20*35*16*12mm - China Supplier China FGB Spherical Plain Bearings GE20ES-2RS 20*35*16*12mm - China Supplier
FGB Spherical Plain Bearings GE20ES-2RS 20*35*16*12mm
Price:Negotiable
Industry Category: Hardware & Tools/Bearings
Product Category:
Brand: FGB
Spec: GE20ES-2RS 20*35*16*12mm
Contact Info
  • Contact: Ms.June Lee
  • Tel:+8617663532960
  • Email:fgb006@fgbearing.com
Other Products
Description
Additional Information
E: fgb006[at]fgbearing[do]com
Linqing FGB Bearing Co.,ltd. established in 2004, which is one of the key enterprises specialized in bearing manufacturer in China. FGB is a research and development, production and sales as one of Spherical Plain Bearing(joint bearing) production enterprises. Sizes ranges from 20mm~320mm, including phosphate and non phosphate products.FGB is a large enterprise of produce Spherical Plain Bearing(joint bearing)